Kurumsal


Hoşgeldiniz

dalnetTR Hakkında

Vİzyonumuz

Sürekli hızlanarak gelişen internet teknolojileri dünyasında, yeniliklere mümkün olan en hızlı şekilde adapte olarak, hizmet kalitesini arttırmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.


Mİsyonumuz

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak. Kurulduğundan beri sürekli olarak kendini yenileyen firmadır. DalnetTR, dürüst, konusunda uzman, tecrübeli, ve dinamik bir ekipten oluşmakta olup, hızla gelişen internet teknolojileri karşısında ortaya çıkabilecek müşteri ihtiyaçlarına yönelik datacenter, bulut sunucu, cdn ve modüler web hosting çözümleri sunmaktadır.

HAKKIMIZDA

KURUMSAL


İLETİŞİM


Sosyal Medya Hesaplarımız


Galerİ

Datancenter ve ofisimizden kareler.

Web/Reseller Hosting

Profesyonel Sistem Mimarları tarafından dizayn edilen Hosting sistemlerimiz ile sorunsuz web sitelerine sahip olursunuz.


CDN ve Co-Location

CDN hakkında bildiklerinizi unutun, yep yeni bir CDN deneyimine merhaba diyin!


Cloud Sunucu

dal.net.tr olarak sanallaştırma sistemlerimizde farklı ürünler ve teknolojiler kullanmaktayız. Donanım alt yapımız DELL ve Fujitsu Blade'ler ile Equallogic, NetAPP gibi storage altyapıları kullanmaktayız.