SSL Sertifikası


SSL Sertifikası SSL

Dünyanın önde gelen SSL markalarının ürünlerini sadece bir kaç tık ile en uygun fiyatlarla dal.net.tr üzerinden alabilirsiniz. Sadece bir kaç dakikada tamamen otomasyon sistemleri ile tamamlanan, herhangi bir moderatöre ihtiyaç duymayan SSL sistemlerimiz ile tanışın.

Siz değerli kullanıcılarımıza dal.net.tr'nin hizmet kalitesini bir kez daha göstermek isteriz. Sitemiz üzerinden alacağınız tüm SSL sertifikaları için ücretsiz uzaktan kurulum desteği sağlıyoruz. Amacımız bilişim ihtiyaçlarınızı en doğru, en hesaplı şekilde çözerken yüksek kalitede destek sağlamaktır. Bu farkı hissedin!

Rapid SSL, Thawte, GeoTrust, Comodo gibi dünyanın önde gelen SSL sertifikalarının tamamını dal.net.tr üzerinden temin edebilirsiniz. SSL sertifikası sayesinde siteniz daha güvenli hale gelir ve müşterileriniz güven içerisinde sitenizi kullanabilirler.

Aşağıda görmüş olduğunuz sertifikalar daha ziyade başlangıç seviyesindeki siteler, eposta ve diğer güvenli iletişim ihtiyacı gerektiren ancak prestij ve yüksek seviyede güven gerektirmeyen diğer tüm uygulamalar için en hızlı ve en ekonomik çözümlerdir.

Bu sertifikaları satın almak için ilgili alan adının whois bilgilerinde yer alan admin eposta hesabına erişiyor olmanız yeterlidir. Başvurunuz akabinde ilgili adrese gönderilen eposta üzerindeki onay bilgileri ile sertifikaya kolayca sahibi olabilirsiniz.

Paketler & Fiyatlar

Daha farklı SSL ihtiyaçlarınız için lütfen destek bölümümüzden iletişim kurunuz. dal.net.tr bilinen tüm sertifikaların bayiliğine sahiptir.

Comodo PositiveSSL
69 TL /yıllık
Satın Al
Rapid SSL
90 TL /yıllık
Satın Al
Comodo PositiveSSL Wildcard
660 TL /yıllık
Satın Al

Kurulum

Anında

Anında

Anında

Belge

Gerektirmez

Gerektirmez

Gerektirmez

Şifreleme

128/256 BIT

128/256 BIT

128/256 BIT

Türk Bankalarıyla Uyum

Browser Uyumluluğu

ProAktif Destek