Sunucu Yedekleme Hizmeti

Sunucu Yedekleme işlemleri Hipervizör bazında çeşitli methodlarla yapılmaktakdır. ihtiyacınız doğrultusunda kendi lokasyonunuzda yedekleme yapabiliyoruz ve yine ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendi lokasyonunuzda bulunan datalarınızı belli periyodlarda DALNET CLOUD altyapısına da yedekleyebiliyoruz.

Teklif AlYedeklemeler, olası felaket durumlarından korunmanızı sağlayan en önemli işlemlerden biridir. DALNET olarak sahip olduğumuz deneyim ile söyleyebileceğimiz en doğru cümle şudur; "Bir gün herkes bir yedeğe ihtiyaç duyar." Dolayısıyla sizin için değerli sistemleri yedekleme bazen hayati önem taşımaktadır.


DALNET olarak tecrübelerimizden yola çıkarak hazırladığımız alt yapı sayesinde ister bir DC ortamında barınan sunucunuz olsun, isterse ofisinizde, fabrikanızda çalışan bir sunucu olsun kolaylıkla yedekleyebiliyoruz. Bazen çok değerli verilerinizi ihtiyacınız doğrultusunda coğrafi olarak farklı lokasyonlara da yedekleyebiliyoruz. Örneğin İzmir bu lokasyonlarımızdan biridir. Beklenen İstanbul Depremi veya benzeri İstanbul'u etkileyecek bir felaket durumunda İzmir verilerinizi güvende tutmanızı sağlayacak bir alternatiftir.