iPhone Mail Kurulumu

iPhone Mail Kurulumu
Aktif olarak veya yeni açtığımız E-Posta (Mail) hesaplarımızın ios tabanlı iPhone telefonlara kurulumu genel olarak bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır.
Hazırladığımız makale ile bir kaç dakika içerisinde iPhone Mail Kurulumu sayesinde hemen mail alıp-gönderme işlemlerimizi çok rahat yapabileceğiz;

Öncelikle Ayarları görüntülüyoruz;

iPhone Mail Kurulumu - 1

Ardından Mail, Kişiler, Takvimler seçeneğine giriyoruz;

iPhone Mail Kurulumu - 2

Hesap Ekle seçeneğine tıklıyoruz;

iPhone Mail Kurulumu - 3

Mail Hesabı Ekle seçeneğine giriş yapıyoruz;

iPhone Mail Kurulumu - 4

Diğer seçeneğini işaretliyoruz;

iPhone Mail Kurulumu - 5

Ad, E-posta ve Parolamızı giriyoruz, Açıklama kısmına Hesap adımızı girerek ardından Sonraki adımına ilerliyoruz;

iPhone Mail Kurulumu - 6

Kurulum yapacağımız konfigrasyonu seçiyoruz bu alan POP veya IMAP seçilebilir biz IMAP seçimini işaretleyerek devam ediyoruz. Kişisel bilgilerimizi ve E-posta Yönetimi sayfanızdan edinmiş olduğumuz bilgileri girip kayıt ediyoruz.

iPhone Mail Kurulumu - 7

Değişiklikler kaydederek artık mail gönderip-alabiliriz. Yeni hesabınız Hesaplar kısmında görüntülenecektir, dilersek güncellemeleri yine buradan yapabiliriz.

Bu makalemizde size iPhone Mail Kurulumu anlattık, blogumuzu takip etmeyi unutmayın!

dalnet ekibi olarak güler yüzlü müşteri hizmetlerimiz ile siz değerli kullanıcılarımıza 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Kurumsal E-Posta hizmetlerimizden faydalanabilmek için web sitemizi ziyaret edebilir veya bize 0850 885 5 325 numarasından hemen ulaşabilirsiniz!

2 Shares:
Bu makalelerimizi incelediniz mi?
SPF Kaydı
Devamını okuyun.

SPF Kaydı Nasıl Eklenir?

SPF Kaydı Nedir? En basit anlamıyla alınan e-postanın doğru kaynaktan gönderilip gönderilmediğini denetlememize yardımcı olan bir sistemdir. 2000’li…