Firewall Hizmetleri

Siz de hemen Firewall Hizmeti sahibi olabilirsiniz! Mükemmel İndirimleri Kaçırmayın!

Firewall hizmetlerimiz sayesinde cloud sunucularınızı ve fiziksel sunucularınızı tüm dış tehditlerden koruyoruz ve yaşanabilecek veri kayıpların önüne geçiyoruz. DALNET ile sunucularınızın port güvenliğini en son teknoloji ve %100 yedekliliğe sahip firewall sistemleri ile sürekli korumaya başlayabilirsiniz.

Ağınızın ve sunucularınızın güvenliğini sağlayarak sizi olası tüm dış tehtitlerden koruyoruz ayrıca cloud tabanlı korumamız sayesinde sistemlerinizde ki kaynakları tüketmiyor ve cihazlarınızdan tam performans almanızı sağlıyoruz.

Telefon Numaramız

0850 885 5 325

E-Posta

destek@dal.net.tr

Çalışma Saatleri

Saatleri: 09:00 - 18:00 (Pazartesi - Cumartesi)

En iyi Firewall Hizmeti Deneyimi DALNET'te!

Trafiğinizi Kontrol Edin

Firewall yani güvenlik duvarı hizmetlerimizde, cloud sunucularınıza ve fiziksel sunucularınıza gelen ve giden trafiğinizi kontrol ediyor ve sistemlerinizi daha kapsamlı koruyoruz. Ek olarak belirli protokoller çerçevesinde trafiği belirlenen adreslere yönlendirebiliriz ve belirli portlara erişim kısıtlaması verebiliriz sadece size ait VPN ile erişim sağlanmasını sağlayabiliriz böylece kontrollü bir şekilde sunucularınızın erişimleri limitleyerek tam yönetim sağlayabiliriz.

Filtreleme Yapın

Firewall sistemlerinde dilediğiniz gibi filtreleme yapabilir gelen ve giden trafiğinizi kontrol altında tutabiliriz Ayrıca bu trafikleri loglayabiliriz. Böylece güvenilir erişim sayesinde sistemleriniz sürekli koruma altında olur.

İstenmeyen E-Postalara Son

Yüksek güvenlikli sistemlerimiz sayesinde e-posta hesaplarınıza gelen spamları engelliyoruz. Ayrıca sistemlerinize zarar verebilecek.exe, .dat gibi gönderilen oltalama e-postalarını tarıyor size ulaşmadan karantinaya alarak güvenilir bir e-posta sistemi oluşturuyoruz.

Yetkisiz Erişimler Yok

Firewall hizmetlerimiz sayesinde cloud sunucularınıza ve fiziksel sunucularınıza yetkisiz erişimleri tamamen engelliyoruz. Ağınızı tüm Dünya'ya kapatarak yalnızca sizlerin veya sisteme erişimlerim yetkisi vereceğiniz kullanıcıların girmesini sağlıyoruz.

Paketlerimizin Ortak Özellikleri

DALNET Firewall hizmetleri en son teknolojili donanımlar ile oluşturulmuş, yedekli altyapı ve yüksek erişilebilirlik özellikleri ile hemen bizden hizmet alın ve sistemlerinizi korumaya başlayın.

✓ Cloud Tabanlı Anti-DDoS Filtreleme
✓ SYN Spoofing Filtreleme
✓ Protokol Tabanlı Filtreleme
✓ UDP Tabanlı Amplification Filtreleme
✓ Layer 7 Filtreleme ve Ters Proxy Servisi
✓ Port Bazlı Filtreleme
✓ IDS/IPS Firewall Hizmeti
✓ Siber Saldırı Tespiti
✓ Loglama
✓ Opsiyonel Eklentiler
✓ 12 Ay Taksit İmkanı
✓ 7/24 - 365 Gün Destek

Sıkça Sorulan Sorular

Firewall hizmetleri genel olarak kullanıcıların sanal ya da fiziksel cihazları için edinebileceği DDoS engelleme, İzinsiz giriş ve port kısıtlaması, limitleme ve güvenlik seçimleri için ideal olacak hizmetlerin kapsamıdır. DALNET firewall hizmetleri içerisinde ise tüm hizmetler yer almakta olup kullanıcı ihtiyaçlarına göre yapı, yapılandırma yapabilmemiz mümkündür.

Firewall, sadece DDoS engellemek için kullanılan bir hizmet ve sistem değildir. Firewall kullanımı yapınızı güvenli kılacak yapılandırmaları da kapsamaktadır. Bu hususta, port erişim kısıtlamaları, IP kısıtlamaları, network işlemleri gibi işlemleri yapmanıza da olanak sağlamakta. Kullanacağınız yapının dışarıya limitli olması, erişim kontrolü gibi yapılandırmaya ihtiyaç duyacak iseniz, firewall kullanmanız gerekecektir. İstenmeyen trafiği süzerek spam, bot ya da zararlı trafiği arkada bırakacak, sunucu trafiğinizde sadece yararlı ve özgün trafiğinizi görüntüleyebileceksiniz.

DALNET olarak yüksek trafik 10Gbit/s – 100Gbit/s trafik için süzme, engelleme ve kontrol mekanizması sağlıyoruz. 25 ve daha fazla kurala kadar kapsayan kural hakkı, ekonomik fiyat ve Tier III yedekli altyapı, load balancer yapılarına uygun ve uyumlu destek gibi seçenekleri kapsamaktadır.

10Gbit/s ve daha üzeri hat trafiği olanlar, kurumsal firmalar, port yönetimi ve kısıtlamalara ihtiyaç duyan firmalar, IPv4 ve IPv6 kontrolü gerçekleştiren firmalar, spam ve bot trafik sıkıntısı çeken işletme ve kuruluşlar, saldırı ve zararlı trafik alan kuruluşlar, güvenli altyapı isteyen ve yönetmek isteyen firmalar bu hizmete ihtiyaç duymaktadır.

7/24 monitör edilen trafik yapısı ve güvenli altyapı seçenekli DALNET yapısını kesinlikle tercih etmelisiniz. Tercih etmenize sebep olacak Fortinet ve SOPHOS partnerliğimiz ile Fortinet ile yaptığımız çalışmalar, eğitimler sonucu en donanımlı, bilgili personele sahip olmamızdır. Her sene ve her dönem güvenlik altyapımızda güncellemeleri gerek donanım gerek ise yazılım tarafında sağlamaktayız. Yazılım tarafında gelen tüm güncellemeleri önce yapıya uygunluğu inceleyerek ardından ise sorun görülmemesi durumunda güncellemekteyiz.

Sizlere özel olarak oluşturulacak yapılandırmalar için bizlere Pazartesi - Cumartesi günleri 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0850 885 5 325 telefon numarasından hemen ulaşabilir veya 7/24 - 365 gün bilgi@dal.net.tr ve canlı destek hattımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Uzman sistem yöneticilerimiz tarafından sistemleriniz incelenerek sizin için en düşük gereksinimler çıkartılabilir böylece en düşük maliyetlerle bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Biz, Sizin Yerinize Yönetiyoruz!
Yönetilen Bulut Sunucu Deneyimini Yaşayın!

YÖNETİLEN Bulut Sunucu PAKETLERİMİZ