PCI-DSS

Siz de hemen PCI-DSS Uyumlu Hale Gelebilirsiniz!

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) sertifikamız sayesinde ödeme kuruluşlarına hizmet verebilmekteyiz.

Telefon Numaramız

0850 885 5 325

E-Posta

destek@dal.net.tr

Çalışma Saatleri

Saatleri: 09:00 - 18:00 (Pazartesi - Cumartesi)

En iyi Veri Merkezi Deneyimi DALNET'te!

TIER III Veri Merkezi

Yüksek uptime oranı ve soğutma ihtiyaçlarına karşılık birebir yedekli ve otomatik geçişli trafo sistemleriyle, şebeke gücünün tamamen kesildiği anlarda bile Veri Merkezine güç üretmek için hazır ve otomatik konumda bekleyen yedekli jeneratörler bulunduruyoruz. Veri Merkezi içinde sıcak hava koridorlarına hapsedilen 30-35°C değerindeki sıcak hava, hassas klima üniteleriyle emilir ve chiller’lardan gelen soğuk su ile 16-23°C’ye kadar soğutulur.

Benzersiz Network Altyapısı

Tamamı DALNET'e ait olan 2 x 100G kapasitelere kadar erişim sunduğumuz, bir çok operatörden aktif/aktif yedekli benzersiz altyapımızın yanı sıra servis ve içerik sağlayıcıları ile doğrudan peeringlerimiz sayesinde en hızlı erişimleri sağlamaya çalışıyoruz. Hali hazırda TurkNet, COGENT, Comnet, Grid Telekom, Radore, Netdirekt gibi bağlantılarımız üzerinden hizmet sağlamaktayız. Benzersiz ve güçlü network altyapımız sürekli genişlemektedir.

KVM ve Remote Hand Desteği

Sunucularınızda IDRAC veya ILO yoksa IPKVM hizmetimiz sayesinde sunucularınıza bağlantı sağlayabilirsiniz böylece veri merkezine gitmeden tüm işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 7 gün 24 saat yani ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir zamanda Remote Hand desteği sayesinde taleplerinizi gerçekleştirebiliriz!

İhtiyacınıza Özel Hat ve Koruma

DALNET olarak projelerinize özel olarak 100Mbps ila 100Gbps arasında ihitiyaca göre hat imkanı sunabiliyoruz. Ayrıca gelişmiş DDOS koruma sistemlerimiz ile hatlarınızı ve sunucularınızı saldırılardan koruyabiliriz! Ayrıca IP bazlı koruma, ISP hat trafiğini kontrol etme gibi birçok işlem kontrollerini yapabilirsiniz.

Biz, Sizin Yerinize Yönetiyoruz!
Yönetilen Bulut Sunucu Deneyimini Yaşayın!

YÖNETİLEN Bulut Sunucu PAKETLERİMİZ