Kabin Kiralama

Siz de hemen Kabin Kiralama Hizmeti sahibi olabilirsiniz! Mükemmel İndirimleri Kaçırmayın!

Özellikle Yer Sağlayıcılar için dizayn ettiğimiz kabin kiralama hizmetlerimiz ile müşterilerinize sorunsuz hizmetler sağlayabilirsiniz. Tamamen size özel bir kabin içerisinde DALNET'in tüm network ve teknik destek imkanlarından faydalanarak işinize odaklanabilirsiniz. Kabin Kiralama Hizmetimiz hakkında sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Telefon Numaramız

0850 885 5 325

E-Posta

destek@dal.net.tr

Çalışma Saatleri

Saatleri: 09:00 - 18:00 (Pazartesi - Cumartesi)

Paketlerimizin Ortak Özellikleri

Veri Merkezi altyapı ve bakım maliyetlerine katlanmadan işletmenize ait sunucuları yedekli enerji ve network altyapıya sahip TIER III DALNET Veri Merkezi’nde barındırabilirsiniz.

✓ 2 x 100G Backbone Bağlantısı
✓ 7 Farklı Operatör ile Peering
✓ 1 Gbps Gerçek Port Bağlantısı
✓ KVM Desteği
✓ IP Anons Desteği
✓ Remote Hand Desteği
✓ 7/24 Veri Merkezi Ziyareti
✓ Kurulum Ücreti Yok!
✓ Yedekli Enerji
✓ Yurtdışı Bağlantı Kontrolü
✓ Opsiyonel Saldırı Koruma
✓ Opsiyonel Eklentiler
✓ ProAktif Destek
✓ Trafik İstatistikleri
✓ Yedekli Enerji
✓ 12 Ay Taksit İmkanı
✓ 7/24 - 365 Gün Destek

En iyi Kabinet Kiralama Deneyimi DALNET'te!

TIER III Veri Merkezi

Yüksek uptime oranı ve soğutma ihtiyaçlarına karşılık birebir yedekli ve otomatik geçişli trafo sistemleriyle, şebeke gücünün tamamen kesildiği anlarda bile Veri Merkezine güç üretmek için hazır ve otomatik konumda bekleyen yedekli jeneratörler bulunduruyoruz. Veri Merkezi içinde sıcak hava koridorlarına hapsedilen 30-35°C değerindeki sıcak hava, hassas klima üniteleriyle emilir ve chiller’lardan gelen soğuk su ile 16-23°C’ye kadar soğutulur.

Benzersiz Network Altyapısı

Tamamı DALNET'e ait olan 2 x 100G kapasitelere kadar erişim sunduğumuz, bir çok operatörden aktif/aktif yedekli benzersiz altyapımızın yanı sıra servis ve içerik sağlayıcıları ile doğrudan peeringlerimiz sayesinde en hızlı erişimleri sağlamaya çalışıyoruz. Hali hazırda TurkNet, COGENT, Comnet, Grid Telekom, Radore, Netdirekt gibi bağlantılarımız üzerinden hizmet sağlamaktayız. Benzersiz ve güçlü network altyapımız sürekli genişlemektedir.

KVM ve Remote Hand Desteği

Sunucularınızda IDRAC veya ILO yoksa IPKVM hizmetimiz sayesinde sunucularınıza bağlantı sağlayabilirsiniz böylece veri merkezine gitmeden tüm işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 7 gün 24 saat yani ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir zamanda Remote Hand desteği sayesinde taleplerinizi gerçekleştirebiliriz!

İhtiyacınıza Özel Hat ve Koruma

DALNET olarak projelerinize özel olarak 100Mbps ila 100Gbps arasında ihitiyaca göre hat imkanı sunabiliyoruz. Ayrıca gelişmiş DDOS koruma sistemlerimiz ile hatlarınızı ve sunucularınızı saldırılardan koruyabiliriz! Ayrıca IP bazlı koruma, ISP hat trafiğini kontrol etme gibi birçok işlem kontrollerini yapabilirsiniz.

Biz, Sizin Yerinize Yönetiyoruz!
Yönetilen Bulut Sunucu Deneyimini Yaşayın!

YÖNETİLEN Bulut Sunucu PAKETLERİMİZ