Kiralık Fiziksel Sunucu

Siz de hemen Fiziksel Sunucu sahibi olabilirsiniz!

Bireysel ve Kurumsal sunucu kiralama ihtiyaçlarınız, yüksek hat kapasiteli ve TIER III sertifikaya sahip veri merkezimizden sağlayabilirsiniz. Siz sadece işinize odaklanın ve ağır sunucu maliyetlerinin altına girmeyin özel sunucu ve uygun lisanslama maliyetleriyle bugün siz de DALNET'li olun.

Kiralık Fiziksel Sunucularımız

Kiralık Fiziksel Sunucularımızla işinizi daha hızlı büyütün. İhtiyacınıza uygun bir paket seçebilirsiniz.

Kiralık Sunucu -1

CPU : Intel® Xeon® E5-2650 v3/20

RAM : 128 GB

Disk Alanı : 2x300GB SAS + 4x800 SSD

Bant genişliği : Limitsiz / 100 Mbit Dedicated

IP Adresi : 5 Adet

Lokasyon :

Sadece.. 4,999.00 ₺/Aylık
Kiralık Sunucu -2

CPU : Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1240 V2/8 Core

RAM : 8 GB DDR3

Disk Alanı : 2x1TB SAS

Bant genişliği : Limitsiz / 100 Mbit Dedicated

IP Adresi : 5 Adet

Lokasyon :

Sadece.. 4,499.00 ₺/Aylık

Paketlerimizin Ortak Özellikleri

DALNET olarak TIER III standartlarında verdiğimiz hizmet sayesinde yüksek uptime oranı ve soğutma ihtiyaçlarına karşılık birebir yedekli ve otomatik geçişli trafo sistemleriyle, şebeke gücünün tamamen kesildiği anlarda bile veri merkezine güç üretmek için hazır ve otomatik konumda bekleyen yedekli jeneratörler bulunduruyoruz.

✓ Paylaşımsız Trafik Kapasitesi
✓ 2 x 100 Gbps Yedekli Hat Kapasitesi
✓ Ağ Erişimi 10 Gbps Uplink
✓ Yedek Parça Garantisi
✓ Sanallaştırma Uyumluluğu
✓ Donanımsal Raid Desteği
✓ Özel IP Yönetimi
✓ RDNS Kaydı
✓ IP Anons Desteği
✓ 7 Farklı Operatör ile Peering
✓ Yurtdışı Bağlantı Kontrolü
✓ Opsiyonel Saldırı Koruma
✓ Opsiyonel Eklentiler
✓ 12 Ay Taksit İmkanı
✓ 7/24 - 365 Gün Destek

En iyi Sunucu Kiralama Deneyimi DALNET'te!

Gelişmiş Veri Merkezi Altyapısı

TIER III standartlarında verdiğimiz hizmet sayesinde yüksek uptime oranı ve soğutma ihtiyaçlarına karşılık birebir yedekli ve otomatik geçişli trafo sistemleriyle, şebeke gücünün tamamen kesildiği anlarda bile veri merkezine güç üretmek için hazır ve otomatik konumda bekleyen yedekli jeneratörler bulunduruyoruz. Ayrıca veri merkezi iklimlendirmesinde “free cooling” teknolojisi kullanılmaktadır.İklimlendirme altyapısı N+1 yedekli olarak tasarlanmıştır.

Gelişmiş Network Altyapısı

DALNET'e ait, 2 x 100G kapasitelere kadar erişim sunduğumuz, bir çok operatörden aktif/aktif yedekli benzersiz altyapımızın yanı sıra servis ve içerik sağlayıcıları ile doğrudan peeringlerimiz sayesinde en hızlı erişimleri sağlamaya çalışıyoruz. Hali hazırda TurkNet, COGENT, Comnet, Grid Telekom, Radore, Netdirekt gibi bağlantılarımız üzerinden hizmet sağlamaktayız. Benzersiz ve güçlü network altyapımız sürekli genişlemektedir.

Donanım Garantisi

Kiralama olarak sağlanılan tüm fiziksel sunucularımızda garantili donanım desteği mevcut olup, olası bir problemde hızlıca donanım değişikliğini sağlıyor ve sistemlerinizin sürekli çalışmasını amaçlıyoruz.

Sanallaştırma Desteği

Kiralama olarak sağlanılan tüm fiziksel sunucularımızda talebinize göre KVM veya talep ettiğiniz farklı sanallaştırma işletim sistemlerini kurarak sunucularınızı teslim ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sunucu (Server); yazılımların, programların kurulduğu ve çalıştırıldığı, birden fazla kullanıcının veri paylaşmasına izin veren fiziksel sistemlerdir. Web sitelerine, uygulamalara ve yedekleme / depolama ihtiyaçlarına ilişik içeriklerin depolandığı, bir bilgisayardan daha çok veri işleyebilen, gelişmiş bir makine olarak bilinebilir. Yedekleme yapabilme ve kesintisiz çalışabilme koşullarına sahiptir. Örneğin; bir ziyaretçi, ziyaret etmek istediği web sitesinin adresini tarayıcıya girdiğinde, o siteye ilişik içerik server sayesinde kullanıcıya ulaştırılır.

Sunucu Kiralama yabancı olarak Dedicated Server ya da Bare Metal Server Rental üzerinden türemiştir. Sunucu Kiralama işlemi, fiziksel olarak barındırılan ve tamamen kiralama süreci boyunca size tahsis edilmiş olan cihaz, makine ya da sunucuların kiralanmasına verilen hizmet ismidir.

İki anlam da aynı şeyi ifade etmektedir. Bare Metal Server, Metal Sunucu anlamına gelir. Dedicated Server ise Fiziksel Sunucu anlamındadır. Bu durumda iki İngilizce terim de aynı anlama gelmektedir.

Kiralayacağınız sunucular için öncelikle Sunucu Kiralama sayfamıza giriş yapmanız ve size uygun Fiziksel Sunucuyu belirlemiş olmanız gerekmektedir. Bu işlemin ardından ise Satın AL butonuna tıklayarak ilgili işlemlere devam edecek, sipariş ekranınızda ödeme yaparak sunucu kiralama işlemini sağlamış olursunuz.

Politikalarımız gereği zaten taban ve en düşük fiyat & performans garantisi verdiğimiz için maalesef deneme süresi bulunmuyor ancak bir çok üründe 30 gün geri iade garantimiz var. Lütfen Hizmet Sözleşmesini inceleyiniz.

 • Paylaşımsız Trafik Kapasitesi
 • 2 x 100 Gbps Yedekli Hat Kapasitesi
 • Ağ Erişimi 10 Gbps Uplink
 • Yedek Parça Garantisi
 • Sanallaştırma Uyumluluğu
 • KVM Desteği
 • Donanımsal Raid Desteği
 • Özel IP Yönetimi
 • RDNS Kaydı
 • IP Anons Desteği
 • 7 Farklı Operatör ile Peering
 • Yurtdışı Bağlantı Kontrolü
 • Opsiyonel Saldırı Koruma
 • Opsiyonel Eklentiler
 • 12 Ay Taksit İmkanı
 • 7/24 - 365 Gün Destek
 • İlk yatırım maaliyetlerini düşünmeden veya yüksek bir yatırım yapmadan veri merkezi hizmetleri ve yüksek network kapasitesi ile alabileceğiniz hizmetlerdir.

  Sunucu Kiralama hizmetlerimizi kurumsal ve bireysel tüm kullanıcılarımız tercih edebilirler.

  Sunucu Kiralama hizmetlerimizde istediğiniz zaman kullandığınız kaynaklarınızı arttırabilirsiniz, istediğiniz zamanda paket değişikliği yaparak üst paketlere geçiş yapabilirsiniz veya eklenti satın alabilirsiniz. Tüm bu işlemler için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

  Opsiyonel olarak sunulan bu hizmetimiz sayesinde sunucularınızı biz yönetebiliriz. Fiyatlandırmaları için opsiyonel eklentilerimizden kontrol edebilirsiniz. Daha farklı ihtiyaçlarınız için hemen bize ulaşabilirsiniz.

  Sunucu Kiralama hizmetlerimizde tüm sanallaştırma sistemlerinde, tüm işletim sistemlerini destekleyen sunucularla hizmet vermekteyiz. Dilerseniz Kiralık Sunucunuz için KVM talep edebilir ve kurulumlarınızı konsol bağlantılarıyla kendiniz gerçekleştirebilirsiniz.

  Kiralama işleminizin ardından ihtiyaçlarınıza göre ortalama 1 ile 24 saat arasında kurulum süresi mevcuttur. Donanım size tahsis edilir, network yapılandırılır ve bilgileriniz sistemimiz üzerinden tarafınıza bildirilerek kiralamış olduğunuz sunucu teslimi tamamlanmış olur.

  Paket seçiminde kararsız kaldıysanız sizlere yardımcı olabilmemiz için bizlere Pazartesi - Cumartesi günleri 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0850 885 5 325 telefon numarasından hemen ulaşabilir veya 7/24 - 365 gün bilgi@dal.net.tr ve canlı destek hattımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz uzman sistem yöneticilerimiz tarafından sistemleriniz incelenerek sizin için en düşük gereksinimler çıkartılabilir böylece en düşük maliyetlerle bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz.
  İlerleyen süreçte gereksinimlerinizin artması durumunda bir telefon veya destek talebi ile hızlıca kapasite arttırımına gidebilirsiniz. Bu işlemler hem düşük maliyet hem de kısa sürelerde çözülmektedir.

  Biz, Sizin Yerinize Yönetiyoruz!
  Yönetilen Bulut Sunucu Deneyimini Yaşayın!

  YÖNETİLEN Bulut Sunucu PAKETLERİMİZ