Sunucu Barındırma

Siz de hemen Sunucu Barındırma Hizmeti sahibi olabilirsiniz! Mükemmel İndirimleri Kaçırmayın!

Sunucularınızı TIER III Veri Merkezimizde barındırarak pahalı altyapı yatırımlarından, bakım ve onarım masraflarından tasarruf edebilirsiniz. DALNET enerji, soğutma, güvenlik ve ağa erişim sistemleri gibi altyapının yönetimini sizin yerinize yapar, böylece siz yalnızca kendi işinize odaklanabilirsiniz.

Telefon Numaramız

0850 885 5 325

E-Posta

destek@dal.net.tr

Çalışma Saatleri

Saatleri: 09:00 - 18:00 (Pazartesi - Cumartesi)

Paketlerimizin Ortak Özellikleri

Veri Merkezi altyapı ve bakım maliyetlerine katlanmadan işletmenize ait sunucuları yedekli enerji ve network altyapıya sahip TIER III DALNET Veri Merkezi’nde barındırabilirsiniz.

✓ 2 x 100G Backbone Bağlantısı
✓ 7 Farklı Operatör ile Peering
✓ 1 Gbps Gerçek Port Bağlantısı
✓ KVM Desteği
✓ IP Anons Desteği
✓ Remote Hand Desteği
✓ 7/24 Veri Merkezi Ziyareti
✓ Kurulum Ücreti Yok!
✓ Yedekli Enerji
✓ Yurtdışı Bağlantı Kontrolü
✓ Opsiyonel Saldırı Koruma
✓ Opsiyonel Eklentiler
✓ ProAktif Destek
✓ Trafik İstatistikleri
✓ Yedekli Enerji
✓ 12 Ay Taksit İmkanı
✓ 7/24 - 365 Gün Destek

En iyi Sunucu Barındırma Deneyimi DALNET'te!

TIER III Veri Merkezi

Yüksek uptime oranı ve soğutma ihtiyaçlarına karşılık birebir yedekli ve otomatik geçişli trafo sistemleriyle, şebeke gücünün tamamen kesildiği anlarda bile Veri Merkezine güç üretmek için hazır ve otomatik konumda bekleyen yedekli jeneratörler bulunduruyoruz. Veri Merkezi içinde sıcak hava koridorlarına hapsedilen 30-35°C değerindeki sıcak hava, hassas klima üniteleriyle emilir ve chiller’lardan gelen soğuk su ile 16-23°C’ye kadar soğutulur.

Benzersiz Network Altyapısı

Tamamı DALNET'e ait olan 2 x 100G kapasitelere kadar erişim sunduğumuz, bir çok operatörden aktif/aktif yedekli benzersiz altyapımızın yanı sıra servis ve içerik sağlayıcıları ile doğrudan peeringlerimiz sayesinde en hızlı erişimleri sağlamaya çalışıyoruz. Hali hazırda TurkNet, COGENT, Comnet, Grid Telekom, Radore, Netdirekt gibi bağlantılarımız üzerinden hizmet sağlamaktayız. Benzersiz ve güçlü network altyapımız sürekli genişlemektedir.

KVM ve Remote Hand Desteği

Sunucularınızda IDRAC veya ILO yoksa IPKVM hizmetimiz sayesinde sunucularınıza bağlantı sağlayabilirsiniz böylece veri merkezine gitmeden tüm işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 7 gün 24 saat yani ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir zamanda Remote Hand desteği sayesinde taleplerinizi gerçekleştirebiliriz!

İhtiyacınıza Özel Hat ve Koruma

DALNET olarak projelerinize özel olarak 100Mbps ila 100Gbps arasında ihitiyaca göre hat imkanı sunabiliyoruz. Ayrıca gelişmiş DDOS koruma sistemlerimiz ile hatlarınızı ve sunucularınızı saldırılardan koruyabiliriz! Ayrıca IP bazlı koruma, ISP hat trafiğini kontrol etme gibi birçok işlem kontrollerini yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İngilizce, Co Location kelimesinden gelmektedir. Türkçesi sunucu barındırma olarak adlandırılmaktadır. Sunucu barındırma hizmetinin verildiği veri merkezleri en gelişmiş teknolojiyle hazırlanmış ve kesintisiz altyapıyla ve tüm teknik imkanlara sahip olmalıdır. Bununla birlikte tüm veri merkezi bileşenlerinin de devamlı takibinin yapılması büyük öneme sahip konumdadır.

Tam Kabin Kiralama, Kabin Kiralama, Çeyrek Kabin Kiralama, Özel – Paylaşımsız Kabin Kiralama ve Yarım Kabin Kiralama olarak çeşitlenmektedir.

Sunucu Barındırma ücretleri genellikle sunucunuzun ya da barındırma alacağınız cihazlarınızın boyutuna, hat yapısına ve elektrik tüketimlerine göre belirlenmektedir. İhtiyaçlarınıza özel olarak hazır paketlerimiz mevcuttur.

Kiralayacağınız barındırma alanları için öncelikle Sunucu Barındırma sayfamıza giriş yapmanız ve size uygun barındırma hizmetini belirlemiş olmanız gerekmektedir. Bu işlemin ardından ise "Satın Al" butonuna tıklayarak ilgili işlemlere devam edip, sipariş ekranınızda ödeme yaparak Sunucu Barındırma hizmetinizi satın almış olursunuz. Ardından sistem yöneticilerimiz sizlerle iletişime geçerek sizlerede uygun olacak bir randevu belirleyerek veri merkezimizde sunucularınızı getirebilmeniz için sizleri karşılıyor olacaktır.

Politikalarımız gereği zaten taban ve en düşük fiyat & performans garantisi verdiğimiz için maalesef deneme süresi bulunmuyor ancak bir çok üründe 30 gün geri iade garantimiz var! Lütfen Hizmet Sözleşmesini inceleyiniz.

 • Türkiye Lokasyonlu Hizmet
 • 2 x 100G Backbone Bağlantısı
 • 7 Farklı Operatör ile Peering
 • 1 Gbps Gerçek Port Bağlantısı
 • KVM Desteği
 • IP Anons Desteği
 • Remote Hand Desteği
 • 7/24 Veri Merkezi Ziyareti
 • Kurulum Ücreti Yok
 • Yedekli Enerji
 • Yurtdışı Bağlantı Kontrolü
 • Opsiyonel Saldırı Koruma
 • Opsiyonel Eklentiler
 • ProAktif Destek
 • 12 Ay Taksit İmkanı
 • 7/24 - 365 Gün Destek
 • İlk yatırım maaliyetlerini düşünmeden veya yüksek bir yatırım yapmadan veri merkezi hizmetleri ve yüksek network kapasitesi ile alabileceğiniz hizmetlerdir.

  Sunucu Barındırma hizmetlerimizi kurumsal ve bireysel tüm kullanıcılarımız tercih edebilirler.

  Sunucu Barındırma hizmetlerimizde istediğiniz zaman kullandığınız kaynaklarınızı arttırabilirsiniz, istediğiniz zamanda paket değişikliği yaparak üst paketlere geçiş yapabilirsiniz veya eklenti satın alabilirsiniz. Tüm bu işlemler için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

  Opsiyonel olarak sunulan bu hizmetimiz sayesinde sunucularınızı biz yönetebiliriz. Fiyatlandırmaları için opsiyonel eklentilerimizden kontrol edebilirsiniz. Daha farklı ihtiyaçlarınız için hemen bize ulaşabilirsiniz.

  Sipariş ve ödeme sonrası sizlere en uygun zamanda sunucularınızı getirerek barındırma hizmetinizi başlatabilirsiniz. Tüm bu süreçler için siparişiniz sonrası sizleri arayarak bilgilendiriyor olacağız.

  Barındırma sağladığımız veri merkezimiz İzmir ve İstanbul Avrupa Yakası’nda yer almaktadır. Avrupa Lokasyon ve İstanbul lokasyon olarak değerlendirilmektedir. İhtiyaçlarınıza özel olarak projeler ile farklı yapılarda da hizmet verebiliriz.

  Power-on ve Power-off amaçlı remote hand işlemleri aylık kotalı olarak ücretsiz sunulmaktadır. Daha detaylı bir desteğe ihtiyacınız var ise destek paketlerimizi satın alarak taleplerinize uygun işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

  Biz, Sizin Yerinize Yönetiyoruz!
  Yönetilen Bulut Sunucu Deneyimini Yaşayın!

  YÖNETİLEN Bulut Sunucu PAKETLERİMİZ