Yedekleme Hizmetleri

Siz de hemen Yedekleme Hizmeti sahibi olabilirsiniz! Mükemmel İndirimleri Kaçırmayın!

DALNET ile sistemlerinizi siber saldırı ve felaket durumlarından koruyabilirsiniz. Sahip olduğumuz deneyim ile söyleyebileceğimiz en doğru cümle şudur; "Bir gün herkes bir yedeğe ihtiyaç duyar." Dolayısıyla sizler için sistemlerinizi yedeklemek hayati önem taşıyorsa hemen bize ulaşın.

Bilgisayar, fiziksel sunucu veya bulut sunucu gibi tüm platformlardaki kişisel veya kurumsal tüm önemli verilerinizi güvenle yedekleyebiliriz. Bu sayede siber saldırılar (cryptolocker virüsleri), çalınma, cihaz bozulmaları, sel, yangın, kayıp etme gibi felaketlere maruz kalmazsınız.

Telefon Numaramız

0850 885 5 325

E-Posta

destek@dal.net.tr

Çalışma Saatleri

Saatleri: 09:00 - 18:00 (Pazartesi - Cumartesi)

En iyi Yedekleme Hizmeti Deneyimi DALNET'te!

Doğru Analiz ile Tam Performans

Sistemlerinizin ihtiyacının analiz edilmesi ve size en uygun maliyetlerle çözüm üretebilmemiz için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz, böylece en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla satın alarak asla keşke demezsiniz.

Tüm Cihazlarınız Otomatik Yedeklensin

Fiziksel, Bulut sunucularınız, veri tabanı sunucularınız, ofis ortamında ki bilgisayarlarınız dahil tüm sistemlerinizi talep edeceğiniz yapıda yedekleyerek koruyabiliriz. Böylece kendinizi ve verilerinizi güvende tutabilirsiniz.

Felaketlere Maruz Kalmayın

Günümüzde olası donanım sorunlarından veya siber saldırılardan kaynaklanan veri kayıplarına karşı en iyi çözüm tabi ki verilerinizi yedeklemeden geçer. Felaketlere maruz kalmamak için hemen yedekleme hizmetinizi başlatın.

Yüksek Güvenlik ve Yedekleme

DALNET'in gelişmiş altyapısı sayesinde tüm felaket senaryoları için güvenlik ve yedekleme sistemlerimiz aktif durumdadır, ayrıca opsiyonel olarak daha fazla yapılandırma talep edebilirsiniz. DALNET'te her şey sizin için.

Biz, Sizin Yerinize Yönetiyoruz!
Yönetilen Bulut Sunucu Deneyimini Yaşayın!

YÖNETİLEN Bulut Sunucu PAKETLERİMİZ