dal.net.tr’de Ödeme Bildirimi Nasıl Yapılır?

dal.net.tr'de Ödeme Bildirimi Nasıl Yapılır?

dal.net.tr’de Ödeme Nasıl Yapılır?

Öncelikle bu makalemizi okuyorsanız siparişleriniz için çok teşekkür ederiz! Ödemelerinizi şu şekilde yapabilirsiniz öncelikle dal.net.tr üzerinden oluşturmuş olduğunuz sipariş sepetinizi onaylandıktan sonra ödeme bölümünde ödeme yönteminizi seçebilirsiniz. Ödeme yöntemleri olarak kredi kartı veya havale olarak seçeneklerimiz mevcuttur. Ödeme aşamasında bilgilendirme amacı ile proforma faturası oluşarak otomatik olarak mail adresinize gönderilir.

dal.net.tr’de Ödeme Bildirimi Nasıl Yapılır?

Sipariş sonrası proforma faturası ile ilgili ödemeleriniz için hazırlanan faturayı kredi kartı veya havale seçenekleriyle ödemenizi tamamlamış bulunuyorsanız, yapmış olduğunuz ödemeler, ilgili birim tarafından onaylandıktan sonra, siparişinizin onaylandığı ile ilgili bildirim maili tarafınıza anında gönderilecektir.
Ayrıca E-fatura mükellefi iseniz e-fatura, değilseniz e-arşiv faturası oluşturularak mail adresinize gönderiliyor ve sipariş işlemleriniz tamamlanmış hesap aktivitileriniz yapılmış oluyor.

Eğer herhangi bir durumda desteğe ihtiyacınız olur ise; 30 dakika dönüş garantili 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz destek sistemlerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz!

Eğer hâlâ bir hesabınız yok ise internet’e alan adı ve web hosting alarak ilk adımızı ile atabilirsiniz!


 

1 Shares:
Bu makalelerimizi incelediniz mi?